You are here

Raspored održavanja svečanih promocija

Obavještavaju se diplomanti koji su potvrdili svoj dolazak na svečanu promociju diplomanata 12. rujna 2018. godine da će se svečane promocije održati na IV. katu zgrade Veleučilišta u Vukovarskoj 58 u dvorani 401 prema sljedećem rasporedu:

I. GRUPA (9,00)
Mole se diplomanti da zbog protokola dođu u 8,30, a njihovi gosti mogu doći u 9,00 sati.

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ INFORMATIKA
1. DAVID PAJALIĆ
2. AMEL MUJKIĆ
3. TOMAS BEGIĆ
4. ANTONI MANDIĆ
5. KATARINA KOSTELAC
6. DORIS SOKOLIĆ
7. BRUNO POLONIJO
8. LUCIJA LABURA
9. ANTONIO BRUSIĆ
10. LARA ŠTERPIN
11. MARIJA EMŠO
12. JOSIP FUREŠ
13. SEBASTIAN MARJANOVIĆ
14. SARA MALEŠIĆ
15. SAMANTA MALEŠIĆ
16. ANTONIO PAVLAK

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ INFORMACIJSKE TEHNOLOGIJE U POSLOVNIM SUSTAVIMA
1. IVAN PERIŠA
2. ANTONIO BAJČIĆ
3. ANTUN ĐURANEC
4. ROMINA VLAH
5. DANIEL MARKOVIĆ
6. TEA TOMLJANOVIĆ
7. DOMAGOJ ANZUR
8. VALENTINA HAVOIĆ
9. DANIA DOMIJAN
10. JURAJ VRZAN
11. DINO VUCELIĆ

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ TELEMATIKA

1. GORAN GLAVOČEVIĆ
2. BORNA MARAČIĆ
3. MARKELO LUKAS ĆAVAROVIĆ
4. TINO KRULIĆ

II. GRUPA (10,30)
Mole se diplomanti da zbog protokola dođu u 10,00 a njihovi gosti mogu doći u 10,30 sati.

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ PODUZETNIŠTVO
1. MARIN ANTIĆ
2. VALENTINA RUPEC
3. ANA KMET
4. LORENA KLARIĆ
5. TEA PIŠKULIĆ
6. MARIN MERLIĆ
7. LADA SABALIĆ
8. ANDREJA ZEDNIK
9. IVA ČANDRLIĆ
10. ROBERTA TRINAJSTIĆ
11. SANDRA BOŠKOVIĆ-BLAGOJEVIĆ
12. MARIJANA BOGDANOVIĆ
13. VLASTA POJE
14. LOREDANA STRIEBL
15. LARA ORLEANČIĆ
16. SANDRA HUDINČEC
17. NATALIJA FLEGO
18. VELIMIR WEINZIERL
19. BLANKA RADOČAJ
20. PETAR DUBAJIĆ
21. ARIJANA STANKOVIĆ
22. KRISTINA SLIVKA
23. DANIJELA KRMPOTIĆ
24. SUADA ISLAMOVIĆ
25. NIKOLA STIPANOVIĆ
26. IVAN MARESTI
27. FLORIAN KNEŽEVIĆ
28. MAJDA ANIĆ
29. SIMONA PERHAT BELETIĆ
30. KARMEN GAŠPARINI
31. JELENA BILOBRK
32. LORENA FIĆURIN

 

III. GRUPA (12,00)
Mole se diplomanti da zbog protokola dođu u 11,30 a njihovi gosti mogu doći u 12,00 sati.

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ CESTOVNI, POŠTANSKI I ŽELJEZNIČKI PROMET
1. VEDRAN KORACA
2. KATARINA BENIĆ
3. ANDREJ GUDAC
4. MATEA ŠEPOVAL
5. IVANA ČOLIĆ
6. VERONIKA TKALČIĆ
7. ANTONIO LADAN
8. DOMINIK POLIĆ
9. NIKOLA BOŽINIĆ
10. JOSIP BORIĆ
11. HELENA ŠTRK
12. KRISTINA JURIĆ
13. DRAŽEN OREŠKOVIĆ
14. ARDINO LINZI
15. MIROSLAV BOBIĆ
16. IVA TIJAN MIKULIČIĆ
17. MATKO MELNJAK
18. DORA FRKA
19. IVAN VUKELIĆ
20. ANTUN GADŽO
21. JOSIP BUTORAC
22. MARKO NERALIĆ
23. MARTA DUŽIĆ
24. MARINO KEZELE
25. MATEA SIMČIĆ
26. NIKOLINA DEVČIĆ
27. MARIO VUKOVIĆ
28. NIKOLINA RADOLA
29. LUKA VUKMANIĆ
30. MATEO BILIĆ
31. PETRA BELJAN
32. MARIO HORVATOVIĆ
33. ANA TOMLJANOVIĆ

 

IV. GRUPA (14,00)
Mole se diplomanti da zbog protokola dođu u 13,30 a njihovi gosti mogu doći u 14,00 sati.

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ PODUZETNIŠTVO
1. MIHAELA MARTINOVIĆ
2. SANJA LERGA
3. MAJA PLAVČAK
4. ANDREA KUČAN
5. SILVA KLAUS
6. SANJA JANKOVIĆ
7. DAMJAN KRULIĆ
8. PETRA MAKSIMOVIĆ
9. ANA NAKIĆ
10. VEDRAN ŠARLIJA
11. REA ČARGONJA
12. VALENTINA MARINAC
13. VALENTINA ŠUPRAHA
14. ALBERT PUTINJA
15. MARIJA SARKOTIĆ
16. BARBARA PAUN

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ PROMET
1. DOMAGOJ ODŽA
2. DENIS VRANEKOVIĆ
3. VALNEA DIACCI
4. HRVOJE BIĆANIĆ
5. ANTE RUPČIĆ
6. MATIJA GOJSEK
7. FRANCISKA JOZIĆ
8. MARTINA FILIPČIĆ
9. MATEJ STIPIĆ
10. JURICA NEKIĆ
11. IVAN SIGURNJAK
12. BERNARD BAUMGARTEN
13. VALENTINA SMOLICA
14. NIKOLA TEKLIĆ
15. TEA ČOP
16. IRIS MILARDOVIĆ
17. MATEJ ZDRILIĆ
18. VELIMIR MUHVIĆ

 

V. GRUPA (15,30)
Mole se diplomanti da zbog protokola dođu u 15,00 a njihovi gosti mogu doći u 15,30 sati.

PREDDIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ SIGURNOST NA RADU
1. GABRIELA MARIĆ
2. STEFANO ZULIANI
3. LORIANA PRENC
4. MIHOVIL DUBROVIĆ
5. PETRA PERKOVIĆ
6. IVANA JAKOPANEC
7. ELEONORA PIŠČEVIĆ
8. ANDREJ MARIĆ
9. SLAVKO DŽALTO
10. IVANA JURKIĆ
11. JANKO PAVER
12. ANA LEKIĆ
13. TOMISLAV KOREN
14. SILVIA BAN
15. NIKOLINA MIŠKOVIĆ
16. NIKOLA GOJKOVIĆ
17. NIKOLINA MARTUSLOVIĆ
18. BRUNO BUTKOVIĆ
19. DANIJEL TOMAŠIĆ-MARTINIĆ
20. TIJANA BOŽIĆ
21. NIKOLINA JOZIĆ
22. LJUBICA GLAVAN
23. LUCIJA SIRONIĆ
24. MELITA SCHERGAT
25. FILIP ӦRDӦG
26. MARTINA BLAŠKIĆ
27. PAULA PURIĆ
28. IVA MATANOVIĆ
29. LORENA SERTIĆ

SPECIJALISTIČKI DIPLOMSKI STRUČNI STUDIJ SIGURNOST NA RADU
1. IVANA BRKIĆ VLADIKA
2. LUKA GAŠPARIĆ
3. MARIN SABLJIĆ
4. TEA POLENUS
5. ADRIJANA STANIĆ
6. JELENA KEZELE
7. JOVAN MILINKOVIĆ
8. NILDA LAZZO-KURTIN
9. DORIS POLEGUBIĆ
10. MARIO LIVANČIĆ
11. TINA FINDERLE
12. MARTINA MIŠKOVIĆ
13. HELENA STANIĆ