Skoči na glavni sadržaj

Oglas za posao - IT System Administrator - Jadroagent d. d. Rijeka

Centar karijera Veleučilišta u Rijeci poziva naše studente koji ispunjavaju uvjete iz oglasa da se jave na natječaj. Detalje oglasa pročitajte u nastavku.

Tvrtka Jadroagent d. d. Rijeka traži kandidata (m/ž) za radno mjesto sistemskog administratora. Poželjno je iskustvo na istim ili sličnim poslovima, no razmotrit ćemo i ponude kandidata bez iskustva, kao i studenata završne godine studija, koji su voljni i željni učiti, te uklopiti se u timski rad IT službe.

Opis posla:
· Rad u Windows/Linux server okruženju i sustavima virtualizacije
· Konfiguracija i administriranje računalnih mreža
· Konfiguriranje i održavanje poslužitelja, firewalla, radnih stanica
· Edukacija korisnika i korisnička podrška

Uvjeti:
- VŠS/VSS ili završna godina studija Informatike
- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)
- Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
- Poželjno poznavanje Windows server okruženja (AD, Office365, Sharepoint, IIS, SQL server...), Linux okruženja, računalnih mreža (TCP/IP, DNS, DHCP, ROUTING)

Nudimo:
· Prilika za osobni i profesionalni rast i razvoj
· Mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme nakon probnog roka
· Poticajnu i ugodnu radnu sredinu

Ponude slati isključivo na email: bernard.mladenic@jadroagent.hr