Skoči na glavni sadržaj

Stručne službe

Glavna tajnica
Đurđica Pajalić Karajković, mag. iur. 
Rukovoditeljica odjela u područnoj službi: tajnica
(051) 323 177; kpajalic@veleri.hr

 

Ured dekana
Jasna Vlastelica, bacc. oec.
Administrativni referent
(051) 321 300;  jasna.vlastelica@veleri.hr

 

Odjel za računovodstvene poslove
Tatjana Prpić, struč. spec. oec. 
Voditeljica odjela
(051) 321 308; tanja.prpic@veleri.hr

Martina Babić, mag. oec
Računovodstveni referent financijskog knjigovodstva
(051) 323 172;  mbabic1@veleri.hr

Martina Čičko
Računovodstveni referent
(051) 323 171;  mcicko@veleri.hr

 

Odjeljak za nastavnu i izdavačku djelatnost i plansko-analitičke poslove
Dijana Đerđa, dipl. oec. 
Voditeljica odjeljka
(051) 321 305;  dijana@veleri.hr

Marijana Jakopič Ganić, dipl. oec. 
Stručna suradnica
(051) 321 309;  mjakopic@veleri.hr

 

Odjeljak za informatičke poslove
Ivan Tadić, struč. spec. inf.  
Voditelj odjeljka
(051) 353 708;  itadic@veleri.hr

Daniel Maratović, struč. spec. inf.
Stručni suradnik za aplikativne poslove
(051) 353 707;  daniel.maratovic@veleri.hr

 

Odjeljak - Studentska referada
Marica Lanča, dipl. oec.
Voditeljica odjeljka
(051) 353 711;  lanca@veleri.hr

Rijeka
Miranda Butorac Kajfeš, ing. traff. 
Viša stručna referentica
(051) 353 733;  miranda.butorac@veleri.hr

Karolina Klasan, bacc. oec. 
Viša stručna referentica
(051)  353 733; karolina.klasan@veleri.hr

Anamarija Šop, struč. spec. oec.
Stručna suradnica
(051) 353 733; asokac@veleri.hr

Pazin
Patricia Sergović, struč. spec. oec. 
Viša stručna referentica
(052) 426 901;  psergov@veleri.hr 

Poreč
Denis Staver, oec. 
Viša stručna referentica
(052) 451 950;  dstaver@veleri.hr

 

Odjeljak - Knjižnica

Doc. dr. sc. Sanja Grakalić Plenković, v. knjiž.
Voditeljica odjeljka
(051) 353 727; sgrakal@veleri.hr

 

Odjeljak za opće, kadrovske i tehničke poslove

Dijana Perhat-Mucić, dipl. iur.
Voditeljica odjeljka
(051) 321 307;  dperhatm@veleri.hr

Maja Krželj Brnčić, dipl. iur.
Viša upravna referentica
(051) 323 173;  kmaja@veleri.hr

Martina Sudac, struč. spec. oec.
Viša stručna referentica
(051) 353 756; msudac@veleri.hr

Davorin Tadić, struč. spec. ing. traff.
Voditelj ostalih ustrojbenih jedinica
(051) 353 726; dtadic@veleri.hr

Petar Šegon, bacc. ing. agr.
Viši laborant

Dolores Čendak, bacc. oec. 
Portirka/telefonistica

Vinko Gilli
Domar - ložač
Ida Majstorović
Spremačica
Indira Kahrimanović
Spremačica
Ingrid Peršurić
Spremačica
Sadija Čelebić
Spremačica