You are here

Konzultacije

17.12.18 - Konzultacije kod Erike Gržin, pred.
17.12.18 - Promjena termina konzultacija - Martin Golob, asistent
17.12.18 - Ljerka Tomljenović - konzultacije 17.12.
14.12.18 - Konzultacije - Anita Stilin
09.10.18 - Konzultacije u zimskom semestru kod doc.dr.sc. Sanje Zambelli
06.10.18 - Tamara Polic, prof-konzultacije u zimskom semestru 2018./2019.
05.10.18 - Konzutacije u zimskom semestru 2018/2019 kod A.Mihaljević
04.10.18 - Konzultacije u zimskom semestru - mr. sc. Jasminka Tomljanović
02.10.18 - Konzultacije kod Mirjane Rakamarić Grlica u zimskom semestru 2018/19
30.09.18 - Konzultacije u zimskome semestru ak. god. 2018./2019. - T. Šepić
28.09.18 - Konzultacije kod D. Širola u zimskom semestru 2018-2019

 

A B C Č Ć D Đ F G H I J K L Lj M N O P R S Š T U V Z Ž

 

A    na vrh

 

B    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
doc. dr. sc. Snježana Babić, viši predavač PON 14:30 - 15:30
UTO 12:15 - 13:15
UTO 16:15 -17:15
uz prethodnu najavu e-mailom
411 353-706 sbabic@veleri.hr
dr. sc. Ivica Barišić, profesor visoke škole PON 15:00-16:30; 19:30-20:15
ČETVRTAK 15:30-16:30
433 677-212 ivica.barisic@veleri.hr
Miljenko Belančić, predavač ČET 16:00 - 17:00 417 098/ 499-868 miljenko.belancic@hzinfra.hr
Dario Bognolo, viši predavač PON 18:00 - 19:30
SRI 15:00 - 16:30
412 353-712 dbognolo@veleri.hr
mr. sc. Zrinka Brajan, predavač UTO 15:00 - 16:00 098/ 987-6811 zrinka.brajan@email.t-com.hr
Tatjana Bratanović, asistent PAZIN: ČET 16:00 - 16:45 tbratan@veleri.hr
Krešimir Bronić, predavač PON 17:00 - 18:00 kresimir.bronic@pu.htnet.hr
dr. sc. Kristina Brščić, profesor visoke škole UTO 14:00 - 15:00 052/ 408-303 kristina.brscic@veleri.hr
dr. sc. Marijan Bubola, viši predavač ČET 16:00 - 17:00 marijan@iptpo.hr
mr. sc. Denis Buterin, predavač ČET 15:45 - 16:30 433 353-728 denis.buterin@veleri.hr

 

C    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Marijana Ciković

 

Č    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail

 

Ć    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail

 

D    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
Kristijan Damijanić, predavač SRI 17:00 - 17:45
ČET 9:00 - 11:15
052/ 451-965 kristijan.damijanic@veleri.hr
Vlatka Davidović, viši predavač PON 15:30 - 17:00
ČET 12:30 - 14:00
ČET 17:00 - 19:00
431 353-755 vlatka.davidovic@veleri.hr
dr. sc. Sandra Debeljak, predavač SRI 16:00 - 17:00
ČET 12:00 - 14:00
419 353-721 sandra.debeljak@veleri.hr
dr. sc. Ivana Dminić Rojnić, predavač PON 10:00 - 12:00
SRI 14:00- 16:00
28 052/ 451-965 ivana.dminic@veleri.hr
doc. dr. sc. Slavica Dudaš, viši predavač Rijeka: SRI 15:00 - 17:00
Poreč: PON 14:00 - 16:00
Rijeka: 416 052/ 451-960; 051/353-716 slavica.dudas@veleri.hr
Kristina Dundović, predavač PON 15:00 - 16:30
UTO 16:00 - 17:30
432 353-743 kdundovic@veleri.hr

 

Đ    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
prof. dr. sc. Dario Đerđa SRI 16:00 - 17:00 419 353-721 dariod@pravri.hr

 

F    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
Mensur Ferhatović, predavač ČET 20:00 - 20:45 412 353-712 mferhatov@veleri.hr

 

G    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
mr. sc. Maja Gligora Marković, viši predavač SRI 18:00 - 18:45
ČET 13:30 - 16:00
419 353-724 mgligoram@veleri.hr
dr. sc. David Gluhić, viši predavač SRI 17:00 - 18:00 david.gluhic@pu.t-com.hr
mr. sc. Marino Golob, viši predavač Rijeka: UTO 13:00 - 16:00
Pazin: PON 15:00 - 16:00
418 353-718 golob.marino@gmail.com
Martin Golob, asistent Rijeka: UTO 12.00 - 14.00h
Pazin: PON 15.00-16.30h i 18.00 -18.30h
432 353-743 martin.golob@veleri.hr
dr. sc. Smiljana Goreta Ban, profesor visoke škole UTO 20:00 - 21:00 052/408-321 smilja@iptpo.hr
Ivan Grakalić, predavač Po dogovoru mailom ili iza predavanja 303 353 - 731 ivan.grakalic@veleri.hr
Željko Grgurić, asistent zeljko.grguric9@ri.t-com.hr
Sanja Grujić, asistent PAZIN: PET 18:00 - 18:45 095/ 908 3228 sgrujic@veleri.hr
Erika Gržin, predavač PON 18.45 - 19.30
PET 8.30-10.30
434 353-726 erika.grzin@veleri.hr

 

H    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Saša Hirnig, prof. v. š. PON 16:00 - 17:30
UTO 9:00 - 10:30
406 353-754 sasa.hirnig@veleri.hr
dr. sc. Bojan Hlača, profesor visoke škole PON 16:30 - 17:30
SRI 8:00 - 9:00
435 353-735 bhlaca@veleri.hr
Bernardina Hlevnjak Pastrovicchio, asistent ČET 9:00 - 11:00 bhlevnjak@gmail.com

 

I    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Anita Silvana Ilak Peršurić, profesor visoke škole PON 15:30 - 16:30 kabinet nastavnika na Institutu 052/ 408-329 anita@iptpo.hr

 

J    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
izv. prof. dr. sc. Alen Jakupović, prof. v. š. PON 17:15 - 19:15
UTO 18:00 - 19:00
420 353-720 alen.jakupovic@veleri.hr
Dinko Jurjević, mr. sig., predavač obavezna prethodna najava i dogovor termina mailom 413 dinko.jurjevic@gmail.com

 

K    na vrh­­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Marin Kaluža, viši predavač UTO 14:15 - 16:30
SRI 17:30 - 18:15
420 353-720 mkaluza@veleri.hr
Kruno Kaurić, predavač ČET 15:00 - 15:45 434 353-726 kruno.kauric@hotmail.com
Josip Knežević, asistent
mr. sc. G. Kolaric, viši predavač 418 353-718 gkolaric@veleri.hr
izv. prof. dr. sc. Vitomir Komen, prof. v. škole UTO 16:00 - 17:00
SRI 18:30 - 19:30
433 098/216-770 vkomen@veleri.hr
dr. sc. Urška Kosić, predavač ČET 13:00 - 17:00 098/978-70-87 urska.kosic@veleri.hr
Hrvoje Kostelić, predavač PON 15:30 - 16:30 417 353-722 hrvoje.kostelic@veleri.hr
dr. sc. Vesna Kovačević, viši predavač SRI 15:30 - 17:00
ČET 16:00 - 17:30
052/ 431-603 vesna.kovacevic@veleri.hr
mr. sc. Vesna Krajči, predavač PON 18 - 21 ili po dogovoru e-mailom 303 353-731 vkrajci@veleri.hr
dr. sc. Elena Krelja Kurelović, viši predavač ZIMSKI SEMESTAR:
Pazin: UTO 16:00 - 17:30
Poreč: SRI 19:00 - 20:30
LJETNI SEMESTAR:
Rijeka: PON 15:30 - 17:00
Pazin: UTO 16:00 - 17:30
430 353-737 elena.krelja-kurelovic@veleri.hr
doc. dr. sc. Danijel Krizmanić dkrizmanic@math.uniri.hr
dr. sc. Marko Kršulja, predavač utorkom 15:00-16:30
E-mail ili po dogovoru
412 353-712 mkrsulja@veleri.hr
Elvis Kukuljan, predavač u dane održavanja ispita i predavanja 411 353-706 elvis.kukuljan@veleri.hr

 

L    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
Dijana Liverić, asistent PON 14:15 - 14:45
PON 16:15 - 16:45
UTO 16:15 - 18:15
431 353-755 dliveric@veleri.hr
Denis Lopac, predavač 414 353-744 denis.lopac@veleri.hr
Željko Lovrić, predavač ČET 19:00 - 20:00
ili po dogovoru na mail ili tel.
091/ 434-5369 zeljko27021964@gmail.com
dr. sc. Igor Lukić, viši predavač SRI 13:00 - 15:00 27 052/ 408-340 igor@iptpo.hr

 

Lj    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail

 

M    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
Damir Malnar, predavač po predhodnom dogovoru e-mailom 303 353-731 dmalnar@veleri.hr
Mladen Marinac, asistent SRI 10:00 - 11:00
ČET 16:00 - 18:00
415 353-715 mladen.marinac@veleri.hr
mr. sc. Mirta Mataija, predavač SRI 12:30-13:30
ČET 15:30-17:00
426 353-740 mirta.mataija@veleri.hr
mr. sc. Antonija Mihaljević, predavač Petkom od 11:00 -do 12:00 i od 14:30 do 16:30 432 353-743 amihaljevic@veleri.hr
Robert Mrvčić, predavač ČET 18:30 - 19:30 433 +385911213866 robert.mrvcic@veleri.hr
dr. sc. Nermina Mujaković, izv.prof. mujakovic@inet.hr
Duško Mustać, predavač UTO 16:00 - 17:00 422 353-723 dusko.mustac@posta.hr

 

­N    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
mr. sc. Dean Noč, predavač po dogovoru mailom ili nakon svakog predavanja Dean.Noc@t.ht.hr

 

O    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Milan Oplanić, prof.v.š. SRI 15:30 - 16:30 052/ 408-330 milan@iptpo.hr

 

P    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Ida Panev, predavač UTO: 14.30-15.45
ČET: 10.30-11.30
ČET: 18.30-19.15
411 353-706 ipanev@veleri.hr
mr. sc. Zvonimir Peranić, predavač PON 18:00 -
ČET 19:00 -
432 353-743 zperanic@veleri.hr
Zlatko Perić, mr. sig., viši predavač po dogovoru mailom 434 091/223-5278 i 099/651-7075 zlatko.peric@ri.htnet.hr
Martina Peršić, asistent
dr. sc. Siniša Petrović, profesor visoke škole Sigurnost na radu : Zimski semestar, Srijeda, 13:00-16:00 i 20:00-21:00
Nakon završetka predavanja prema dogovoru na Poljoprivrednom odjelu Poreč
Poljoprivredni odjel: Zimski semestar, četvrtak 13:00-15:00 i 18:00-19:00
Poljoprivredni odjel: Ljetni semestar, Ponedjeljak, 12:30-15:30 i 17:00-18:00
Rijeka: 411 Poreč: 5 051/353-706 052/451-960 spetrov@veleri.hr
Veljko Pevalek, predavač UTO 16:15 - 18:30
ČET 08:15 - 09:00
433 353-728 vpevalek@veleri.hr
Damir Pilepić, predavač UTO 14:00 - 14:30
ČET 14:30 - 17:00
ili na e-mail
425 353-747 damir.pilepic@veleri.hr
Tamara Polić, viši predavač PON. 16:00 - 17:30
SRI. 16:15 - 17:45
415 353-715 tamara.polic@veleri.hr
dr. sc. Željko Prgomet, profesor visoke škole ČET 16:00 - 17:00 098/ 255-791 skink@pu.t-com.hr
Emil Prpić, predavač po dogovoru mailom ili nakon svakog predavanja emil.prpic@veleri.hr
dr. sc. Drago Pupavac, profesor visoke škole PON 8:00 - 10:00
SRI 16:00 - 18:00
430 353-737 drago.pupavac@veleri.hr

 

R    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
dr. sc. Sanja Radeka, profesor visoke škole 052/ 408-300 sanja@iptpo.hr
dr. sc. Ozren Rafajac, viši predavač SRI 15:30 - 16:30
SRI 18:15 - 20:15
414 353-744 ozren.rafajac@veleri.hr
mr. sc. Mirjana Rakamarić Grlica, viši predavač PON 15:30 - 17:00
ČET 18:45-20:15
8 (pisarnica) 353-739 mrakams@veleri.hr
dr. sc. Sanja Raspor Janković, viši predavač UTO 15:00 - 16:30
PET 15:30 - 16:30
ili na e-mail
413 353-752 sraspor@veleri.hr
Marina Rauker Koch, predavač PON 18:00 - 18:30
SRI 15:00 - 16:30
ČET 9:45 - 10:45
436 353-705 mrauker@veleri.hr
mr. sc. Eda Ribarić Čučković, viši predavač PON 16:30 - 18:00
ČET 14:30 - 16:00
417 353-722 eribaric@veleri.hr
mr. sc. Marina Rončević, viši predavač SRI: 18:45 - 20:00
ČET: 15:30 - 16:30
424 353-746 mroncevic@veleri.hr
Barbara Rudić, viši predavač SRI 9:30 - 11:00 418 353-718 barbara.rudic@veleri.hr
Sandra Rugani-Kukuljan, predavač sandra-kukuljan@inet.hr
dr. sc. Pavlo Ružić, profesor visoke škole PET 15:00 - 16:00 P 7 L 052/ 408-323 pavlo@iptpo.hr

 

S    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
Goran Salopek, asistent konzultacije mailom 303 goran.salopek@veleri.hr
dr. sc. Željko Sesar, profesor visoke škole ČET 15:15 - 16:00 434 666-258 sesar.ordinacija@gmail.com
doc. dr. sc. Loredana Simčić ponedjeljak 19:00-20:00 lsimcic@veleri.hr
dr. sc. Željko Smojver, viši predavač po dogovoru putem e-maila zeljko.smojver@rijeka-plus.hr 414 zeljko.smojver@veleri.hr
dr. sc. Staver Mario, prof. v. š. u trajnom zvanju SRI 15:00 - 17:00
ČET 12:00 - 14:00
052/ 434-109 mario.staver@veleri.hr
mr. sc. Anita Stilin, viši predavač SRI 16:30 - 18:00
ČET 14:30 - 16:00
436 353-705 anita.stilin@veleri.hr
mr. sc. Robert Strahinja, predavač Rijeka: PON 14:00 - 16:00
Pazin: UTO 18:00 - 19:00
i prema dogovoru na e-mail
426 051/353-740 robert.strahinja@veleri.hr

 

Š    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
Petar Šegon
dr. sc. Zlatko Šehanović, predavač Pazin: SRI 14:00 - 16:00
Pazin: SRI 19:00 - 20:00
zlatko.sehanovic@veleri.hr
dr. sc. Damir Šekulja, profesor visoke škole u dogovoru sa studentima, odnosno sat vremena prije početka održavanja predavanja 052/ 451 - 950 camelus@ri.t-com.hr
dr. sc. Tatjana Šepić, viši predavač PON 17:30 - 19:00
UTO 14:00 - 15:30
424 353-746 tatjanas@veleri.hr
Elvino Šetić, asistent SRI 9:00 - 11:00 Ured u zgradi Instituta za poljoprivredu i turizam Poreč esetic@veleri.hr
dr. sc. Davor Širola, viši predavač PON 10.00 - 12.00 (kabinet 425/IV)
UTO 16.00 - 18.00 (kabinet 425/IV ili dv. 2/0)
425 353-747 davor.sirola@veleri.hr
Suzana Škarica Stupičić, asistent ČET 16:30 - 17:30 sskaricas@veleri.hr
dr. sc. Vesna Štefanac-Nadarević, profesor visoke škole UTO 17:00 - 17:45 434 353-701 vesna.nadarevic@yahoo.ca
Sabrina Šuman, viši predavač PON 11-30 13:00
ČET 16:45-18:15
420 353-720 ssuman@veleri.hr
Maja Šupuković UTO: 15,30 - 17,00 i ČET: 15,15 - 16,45 sati 434 051/353-701 msupukov@veleri.hr

 

T    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
mr. sc. Dražen Tomić, predavač ČET 15:00 - 16:00 434 353-701 drazen.tomic@veleri.hr
mr. sc. Jasminka Tomljanović, viši predavač srijeda 14:30-16:30; 18:30-19:30 415 353-715 jasminka.tomljanovic@veleri.hr
dr. sc. Ljerka Tomljenović, viši predavač PON 15.45-16.30
UTO 8-8.45 I 17-18.30
ERASMUS konzultacije /office time: ČETVRTAK / THURSDAYS 14.30-16.00
436 353-725 ljerka.tomljenovic@veleri.hr
izv. prof. dr. sc. Luka Traven po dogovoru mailom luka.traven@medri.uniri.hr

 

­U    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail

 

V    na vrh­­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
mr. sc. Anastazija Vinković Kravaica, viši predavač SRIJEDA 15.30-18.30 417 353-722 anavin@veleri.hr
mr. sc. Katarina Volarić Nižić, predavač 425 353-747 katarina.volaric-nizic@veleri.hr
dr. sc. Bernard Vukelić, viši predavač PON 13:30 - 14:30
ČET 16:00 - 18:00
420 353-720 bvukelic@veleri.hr

 

Z    na vrh­

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
doc. dr. sc. Sanja Zambelli, viši predavač UTO 14:00 - 15:30
ČET 14:30 - 16:00
430 353-737 sanja.zambelli@veleri.hr
dr. sc. Melita Zec Vojinović, viši predavač melita.zec-vojinovic@veleri.hr
Dalibor Zlatunić, asistent
dr. sc. Nataša Zrilić, prof.v.š. Utorkom 17.30 - 18.30 (dvorana 2 u prizemlju) dvorana 2 zrilicn@gmail.com

 

Ž    na vrh

Nastavnik Prijem studenata Kabinet Telefon E-mail
mr. sc. Dorotea Žic, predavač UTORAK 08:45 - 10:15
UTORAK 16:00 17:30
414 353-744 dorotea.zic@veleri.hr

 

NAPOMENA

Poduzetništvo - Pazin

Za nastavne predmete studija poduzetništva u Pazinu će se konzultacije održavati prema rasporedu predavanja i ispita za određeni predmet, a u Rijeci u vrijeme konzultacija nastavnika na drugim studijima.

Cestovni i željeznički promet - Ogulin

Za nastavne predmete studija cestovnog i željezničkog prometa u Ogulinu će se konzultacije održavati prema rasporedu predavanja i ispita za određeni predmet, a u Rijeci u vrijeme konzultacija nastavnika na drugim studijima.